🚚 🚁 Збираємо на пікап та ремонт дрона аутел

⛑ 🛡 🥾 Шоломи, форма, взуття

Дорогі друзі! (підручник)

Дорогі друзі!

 

У цьому році ви продовжуєте вивчати географію своєї Вітчизни – України. Яка вона в численному колі країн, що існують сьогодні в світі? На карту світу нам  відразу впадає в око знайомий контур, що окреслює простори нашої держави. З гордістю впізнаємо рідний блакитно-жовтий стяг серед розмаїття прапорів. Радісно вловлюємо слова рідної мови серед світового різноголосся.

У 8 класі, вивчаючи фізичну географію України, ви дізналися про особливості рельєфу і надр, клімату і живого світу, про природні багатства та екологічні труднощі нашої землі. У 9 класі у курсі „Економічна і соціальна географія України” вас чекає знайомство з господарством нашої країни, населенням, яке проживає на її просторах і яке становить найбільше багатство України.

Скільки нас? Хто ми? Які ми? Як господарюємо? Як відпочиваємо? Як використовуємо надбання, довірені нам природою і пращурами? Що передамо нащадкам?

Нехай крок за кроком, сторінка за сторінкою підручник з географії України допоможе вам знайти відповіді на ці запитання і осягнути те, що нам є чим пишатися, є над чим працювати, і, головне, що ми є.