🚚 🚁 Збираємо на пікап та ремонт дрона аутел

⛑ 🛡 🥾 Шоломи, форма, взуття

Забруднення повітря (конспект)

Найбільшими забруднювачами повітря у великих містах є автотранспорт, ТЕЦ, та промислові підприємства.

У порівнянні з такими містами, як Донецьк, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ у Києві менше підприємств, що сильно забруднюють навколишнє середовище. Але й у нашому місті ця проблема стоїть дуже гостро.

ТЕЦ постачають у наші домівки тепло, спалюючи при цьому вугілля, газ і мазут. Продукти спалювання викидаються в атмосферу і завдають серйозної шкоди навколишньому середовищу та здоров‘ю людей.

Автомобілі працюють на бензині та солярці і також викидаючи разом із вихлопними газами велику кількість шкідливих речовин. Враховуючи те, що в нашому місті 500 тисяч автомобілів, можна тільки уявити, якої шкоди вони завдають довкіллю.

Для зменшення шкідливих викидів здійснюються різні заходи. На промислових підприємствах впроваджуються сучасні чисті технологій, встановлюються очисні споруди. А особливо шкідливі підприємства виносяться за межі міста, крім того навколо них створюються санітарні зони (території, в яких заборонене житлове будівництво та розміщення об’єктів соціально-побутового призначення).

Стосовно транспорту найбільш дієвими заходами є обмеження руху транспорту, суворе дотримання власниками автомобілів вимог щодо екологічно безпечної роботи двигунів. Крім того велике значення має стан доріг, забезпеченість транспортними розв‘язками, якість пального, кількість зелених насаджень у місті тощо.