🚚 🚁 Збираємо на пікап та ремонт дрона аутел

⛑ 🛡 🥾 Шоломи, форма, взуття

В. М. Бойко, С. В. Міхелі

Загальна географія 6 клас

Дорогі друзі!До географії і географічних карт у людей завжди існував природний потяг, тому що це допомагає їм з’ясувати своє місце у просторі. Вивчаючи у 6 класі курс “Загальна географія”, ви дізнаєтеся про мандрівників, їх подорожі і відкриття, що забезпечили географічне пізнання Землі. Ви навчитеся розуміти “мову” плану місцевості і географічної карти, які відображають земну поверхню. Ви відкриєте для себе оболонки-сфери нашої планети (літосферу, гідросферу, атмосферу, біосферу), що разом формують особливу географічну оболонку Землі. Ви ознайомитеся з розміщенням і культурними особливостями народів і держав. Насамкінець, ви зрозумієте, який влив на природу земної кулі здійснює людство своєю господарською діяльністю.

Вдумливо читайте кожний параграф. Якщо в ньому зустрічається назва географічного об’єкта, обов’язково знаходьте його на карті, що супроводжує текст. Зверніть увагу на запитання і завдання для роботи з картою. Вони допоможуть вам зрозуміти просторові особливості, повторити і запам’ятати вивчене.

Вивчення географії дає людині цілісне уявлення про рідний край, свою країну, Землю. Географічні знання, набуті в школі, у майбутньому допомагатимуть вам розуміти поточні події і свідомо користуватися різноманітною картографічною інформацією.